Cześć wszystkim, po raz kolejny chciałabym się wam przedstawić ze względu na to, że chcę zacząć to wszystko od nowa. Można powiedzieć, że moja nastoletnia wersja mnie z obsesją na punkcie pisania beznadziejnych fanfiction kpopowych odeszła. Ale! Nie martwcie się, pisania całkowicie nie porzuciłam, piszę ale już nie wrzucam tego na bloga. Obecnie zajmuję się pisaniem książki, a rozpoczęte mam wiele projektów. Wyczekujcie!
No dobrze, to od nowa. Jestem Roxana, ale posługuję się w większości moim trzecim imieniem Liliana/Lila/Lily. Za trzy miesiące będę obchodzić swoje 21 wiosen, a przypominam że bloga założyłam jako 13-latka. Ale to zleciało... Od tamtego momentu zmieniło się wiele rzeczy. Ukończenie gimnazjum, liceum, a potem przeprowadzka i zmiana szkoły. Poznałam też wspaniałego człowieka, z którym mam nadzieję spędzić całe swoje życie. Poznałam też wielu innych wspaniałych ludzi, którzy są moimi przyjaciółmi i także życia bez nich sobie nie wyobrażam. Udało mi się nawet znaleźć pracę wakacyjną, a teraz pracę stałą. Zyskałam także najlepszą przyjaciółkę innego gatunku - kundelka o imieniu Luna. Poszczęściło mi się bo moje marzenie z dzieciństwa postanowiło się spełnić i dostałam także siostrzyczkę! Wszystko idzie w dobrym kierunku, ale spokojnie w życiu każdego człowieka zdarzają się wzloty i upadki. Jak już napisałam o wzlotach to teraz czas na upadki. Zdarzyło się też wiele rzeczy, które na pewno musiały się zdarzyć by ukształtować moją psychikę oraz mój charakter. Pewnie bez tych wydarzeń nie byłabym dzisiaj tą samą osobą.
O sobie opowiedziałam już chyba wszystko co miałam. Teraz czas na informacje dotyczące bloga. Wcześniej był on zawalony fanfiction (scenariusze, oneshoty) kpopowym. Teraz blog zmieni swój charakter na bardziej ogólnikowy i obszerny, można powiedzieć. Chcę by każdy czytelnik znalazł tutaj coś dla siebie, a wiem że to możliwe ze względu na to że przybyło mi nowych zainteresowań i doświadczeń o których pragnę napisać. Pojawi się tu wszystko z pogranicza kpopu (szok, co nie?), lotnictwa, psychologii, własnych doświadczeń jak już wcześniej wspominałam, tańca, muzyki, różnych kultur, zagadek kryminalnych. No po prostu wszystko. Bo ten blog to cała ja, tysiące sprzeczności i chaos.
Cant wait but gdzie są stare ficzki??
OdpowiedzUsuń